Keresés

Kör és háromszög fokozat egy hajon belül - Jantek Tamás (VIDEÓ!)

Mutatjuk Jantek Tamás kedvenc technikáját!

Jantek Tamás a magyar borbély szakma egyik kiemelkedő alakja, nevéhez olyan sikeres projektek fűződnek, mint a Klippers webáruház, a LEARNZ oktatófelület vagy a Selected Borbélyközpont. A barber válaszol sorozatban már beszélgettünk vele, ahol elmondta, hogy bár alacsony a szakma belépőszintje, kitartó munkával és alázattal nagyon magas szintre is el lehet jutni. 

Jantek Tamás úgy gondolja, hogy a fodrászati szolgáltatás során csupán 30%-ot teszi ki a hajvágás. A maradék 70%-ot olyan tényezők teszik ki, mint a vendégfogadás, a kommunikáció, a kényelem, a szalonkörnyezet és még sok más. Jantek Tamás mindezek mellett kiemelten fontosnak tartja a közösségépítést, amelynek szellemében működik a Selected Borbélyközpont is, amely oktatásaival és közösségi média jelenlétével a teljes szakmának szól. 

Jantek Tamás kedvenc technikája

Mindenki másképp csinálja interjúsorozatunkban kedvenc technikájukról kérdezzük a fodrászokat, és arról, hogy mitől válik az adott technika a fodrász kézjegyévé. Jantek Tamás kedvenc technikájaként a kör és háromszög fokozatokat emelte ki, amelyekkel mozgást ad a hajnak.

A két technika együttes használata egy frizurán belül fokozza ezt a mozgalmasságot, sőt szabadságot ad arra is, hogy változtassunk ezen a mozgáson, hullámtechnikát alakíthassunk ki. Ez teszi a technikát Jantek Tamás kézjegyévé. Nézd meg a videót!

Mindenki másképp csinálja - Jantek Tamás

@fodraszinfo

Jantek Tamás elmondta, melyik a kedvenc technikája a fodrászatban. Már mutatjuk is! 😊 Kis szösszenetek, de annál többet lehet belőle tanulni 😉 @Tamás Jantek #fodraszinfo #interju #fodraszat #hairtok

♬ original sound - Hansági Dorka fodraszinfo.com

További cikkekért böngéssz az oldalon! :)